logo

DLACZEGO MY?

NASZ ZESPÓŁ

Nasz Zespół to doskonale wyszkoleni doradcy wakacyjni z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży turystycznej którzy pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Naszym celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na sprzedaż wymarzonych wakacji poprzez profesjonalne doradztwo. Chcemy zapewnić naszym Klientom doskonały wybór wakacji które na długo zapadną w ich pamięci.

 

CO NAS WYRÓŻNIA:

 

  • Znajomość oferty turystycznej poparta własnymi podróżami oraz służbowymi wyjazdami na study tour (zwiedzanie bazy hotelowej w większości miejsc wakacyjnych w basenie Morza Śródziemnego).
  • Propozycja oferty wyłącznie sprawdzonej jakości.
  • Rzetelność i uczciwość podczas oceny oferowanych hoteli.
  • Najlepszy serwis po sprzedażowy (nie musisz liczyć tylko na Rezydenta bo masz nas do dyspozycji aż do powrotu z wakacji).
  • Najlepsza obsługa i dbałość o stałych Klientów (zostawiasz nam swój kontakt, a my obserwujemy oferty last minute abyś skorzystał z najniższej ceny).

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

team

Agnieszka Kaczmarczyk

Specjalista Ds. Turystyki

Podróże to bodziec do zmian, do „rozciągania” swoich możliwości. Będąc w podróży trzeba często podejmować decyzje bardzo spontanicznie, nie wszystko da się przewidzieć. Dzięki temu podróże są takie ekscytujące.
Agnieszka Kaczmarczyk – specjalista ds. sprzedaży, związana jestem z turystyką od 16 lat, dzięki doświadczeniu i pasji podróżowania będę mogła Państwu doradzić w wyborze wakacji marzeń. To co sprawiło, iż z turystyką jest ze mną tyle lat to: możliwość poznawania  nowych miejsc, ludzi, kultur i przepięknych krajobrazów. Kierunki jakie mogłam zobaczyć to: Hiszpania-Costa Brava, Francja Lazurowe Wybrzeże, Włochy od Wenecji –Rzym-Kalabrię po Capri, Tunezja, Turcja - Riwiera Turecka, Turcja – Riwiera Egejska, Egipt, Majorka, Albania, Bułgaria ( Słoneczny Brzeg, Złote Piaski), Indie, Emiraty Arabskie.

team

Agnieszka Wójciak

Specjalista Ds. Turystyki

Ryszard Kapuściński powiedział, że istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej. Zgadzam się z nim w 100% ponieważ cały mój kalendarz życia toczy się od podróży do podróży. Nałóg ten doskwiera mi na tyle mocno, że będąc podczas jednej podróży pojawiają się w mojej głowie myśli o kolejnej.

Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu. Swoimi opowieściami o podróżach obiecuję, że pokochacie je tak samo jak ja.

W branży turystycznej pracuję od ponad 20 lat, podczas prywatnych wyjazdów, jak i wyjazdów study tour miałam okazję poznać większość kierunków wakacyjnych oraz obejrzeć wiele hoteli.

Moje podróże:

Europa-Chorwacja, Macedonia, Albania, Bułgaria, Włochy kontynentalne, wyspy Sardynia i Sycylia, Francja, Anglia, Irlandia, Czechy, Słowacja, Węgry, Słowenia, Niemcy, Austria, Hiszpania-kontynentalna Costa Brava, Costa Del Sol, Costa De La Luz, wyspy Baleary (Majorka i Minorka) i kanaryjskie (Teneryfa, Fuerteventura, Lanzarote), Portugalia, Cypr, Malta, Grecja-kontynentalna i wyspy-Kreta, Rodos, Kos, Korfu, Zakynthos, Kefalonia, Szwecja, Norwegia, Dania.

Azja-Turcja-Riwiera Turecka i Egejska, Gruzja, Izrael, Jordania, Emiraty Arabskie, Oman, Tajlandia, Birma, Laos, Indie, Chiny.

Afryka-Egipt, Tunezja kontynentalna i wyspa Djerba, Maroko.

Ameryka-Stany Zjednoczone, Meksyk, Gwatemala, Peru, Boliwia, Brazylia. Karaiby-Dominikana, Antiqua, St.Kitts&Nevis, Martynika, Gwadelupa.