logo

BONY

TURYSTYCZNE

IDAELNY POMYSŁ NA PREZENT:

  • z okazji chrzcin, ślubu, urodzin itp,;
  • dla pracowników firmy aby jeszcze bardziej zmotywować ich do pracy;
  • dla partnerów handlowych aby wzmocnić sprzedaż własnych produktów i usług;
  • do wykorzystania w konkursach sprzedażowych, konkursach dla klientów i innych oraz we wszystkich innych okazjach bo przecież WSZYSCY KOCHAMY PODRÓŻE;

Co ciekawe Bony nie są usługą ani towarem, księgowane są na podstawie noty księgowej i w całości można je wliczyć w koszty firmy. Ważność bonu: standardowo 1 rok GRATIS! Istnieje możliwość wstawienia na bonach logotypu firmy, zdjęcia, dedykacji lub własnego tekstu.

 

JAK TO DZIAŁA:

1. Wypełnij formularz zamówienia w którym napisz ile bonów chcesz zamówić i o jakich nominałach. Napisz nam również jakie są Twoje życzenia co ma się znaleźć na bonie (dedykacja, logo itp.)

2. Po otrzymaniu Twojego zamówienia wystawiamy notę księgową na całkowity koszt bonów i wysyłamy ją pocztą na Twój adres

3. Dokonujesz wpłaty przelewem.

4. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty drukujemy bony i przesyłamy na Twój adres.

5. Całkowity koszt bonów wliczasz w koszty uzyskania przychodów Twojej firmy

6. Obdarowany przez Ciebie bonem ma cały rok żeby skorzystać z zakupu wymarzonej wycieczki (rok ważności bonu=czas na wykupienie wycieczki)

Bon turystyczny można przeznaczyć na wszystkie rodzaje wycieczek: polskie, zagraniczne, samolotowe, autokarowe, z dojazdem własnym, kolonie dla dzieci i młodzieży, bilety lotnicze i inne.

bon